www.boykot.tk
YENİ DÜNYANIN MODERN KATİLLERİNİ DURDURUN.BOYKOTA DESTEK OLUN!!!
 
 
Ana Sayfa
Şirketler
Logolar
Fotoğraflar
Karikatürler
   
   

 SEYİRCİ KALAN YOK!!! (Ne acı ki hepimiz zulme destek olduk.)

 “Zülme seyirci kalmak, zalime doğruda destek anlamını taşır.”

 Dünya halkları, ya zalimin yanında ya da karşısında olabilirler. Seyirci kalan yoktur!!!

 Dünya halklarının, Filistin ve Irak’taki katliamlara seyirci kaldığı söyleniyor. Tıpkı geçmişte, Afganistan, Bosna, Keşmir ve Cezayir’de olduğu gibi…

 

bu görüntünün karşısında hangi bahane bizi masum yapar!!!

Yoksa dünya halkları, ellerinden bir şey gelmediğini düşünerek, gerçekten seyirci kaldığını mı düşünüyor?

Ne komik!...

 Oysa; zulüm ateşini yangına çeviren bizdik. Zalimin eline en güçlü silahları yine biz verdik.

 Biz, çocukların acımasızca öldürülmesine, sıcak yuvaların yıkılmasına, annelerin gökleri parçalayan feryatlarına  seyirci kalmadık. Aksine zalimlere bunları yapması için her gün destek olduk.

 Dünya artık yangın yeri…

Koltuklarımıza kurulup, televizyonlarımızdan her gün insanların katledilmesini izlemek ve garip bir hüzne kapılarak “elimizden bir şey gelmiyor” yalanın arkasına sığınmak,  bir sahtekarlık ve onursuzluktur!!!

 Dik durmalı, İsrail, ABD, İngiltere ve işbirlikçilerini protesto etmeli, mali kaynaklarını desteklemekten vazgeçmeliyiz!

 Boykota destek olmadığımız her gün dünyaya bir katilin gözleriyle baktığımızı düşünmeli; sevdiklerimize her dokunduğumuzda, ellerimizin mazlumların kanlarına bulaşmış olduğunu asla unutmamalıyız.                                                                                                                                                                                                 kuzha

 

eXTReMe Tracker